Ховилын шүүлтүүрийн үйлдвэр 2300-2400MHz ABSF2300M2400M50SF
Тайлбар:
● Давтамж: 2300-2400MHz, энэ нь маш сайн гадаад дарангуйлах гүйцэтгэлийг хангадаг.
Бүтээгдэхүүний параметр
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Параметр Тодорхойлолт
Ховилын тууз 2300-2400MHz
Татгалзах ≥50дБ
Дамжуулах зурвас DC-2150MHz & 2550-18000MHz
Оруулах алдагдал ≤2.5dB
Долгион ≤2.5dB
Фазын тэнцвэр ±10°@ Тэнцүү бүлэг (дөрвөн флитер)
Буцаан олголтын алдагдал ≥12 дБ
Дундаж чадал ≤30Вт
Импеданс 50Ω
Ашиглалтын температурын хүрээ -55°C-аас +85°C хүртэл
Тохируулсан RF идэвхгүй бүрэлдэхүүн хэсгүүдийн шийдлүүд
⚠Параметрүүдээ тодорхойл.
⚠APEX нь танд баталгаажуулах шийдлийг санал болгож байна
  • Өмнөх:
  • Дараагийнх нь:
  • Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
    Бүтээгдэхүүний интерфэйс нь SMA-Female, ажиллах температурын хүрээ -55°C-аас +85°C хүртэл, дундаж чадал нь 30W.